محل تبلیغات شما

سلام 

امروز می خوام در رابطه با سه اختلال روانی با شما گفتگو کنم که مثل سمّ می تونه زندگی شویی را نابود کنه! اگر هر کدوم از این موارد را در خودتون یا شریک آینده تون می بینید، حتماً به یک روان شناس متخصص مراجعه کنید، چرا که هرچه زودتر این اختلال ها درمان بشه، اثر تخریبی کمتری داره!

1. #خودشیفتگی (#نارسیسیزم) : این افراد دنبال این هستن که همه رو مال خودشون کنن، دائماً می گن می خوام فقط مال من باشه، می خوام فقط تنهایی های من رو پر کنه! می خوام رفتارش همون جوری بشه که من می خوام! می خوام مثل من فکر کنه! این جور آدما شریک زندگی رو فقط برای خودشون می خوان اونم برای اینکه خلأ اونا رو پُر کنه، لطفاً اسم این را عشق نذارید!!!

2. #آزار_پذیری (#مازوخیسم): این افراد هر چقدرم که مورد اذیت و آزار قرار بگیرن، هیچ دمی نمی زنن! باورهای آنها اینه که: اذیتم می کنه، چون دوستم داره! بهم بی محلی می کنه اما من نمی تونم ولش کنم! کتکم می زنه ولی می دونم ته دلش هیچی نیست! 

3. #بدگمانی (#پارانویا) : آنها به هیچ کی اعتماد ندارن، دائم فکر می کنن دیگران به اینها خیانت می کنن! دنبال اینن که گوشی طرف رو دائماً چک کنن، همیشه دنبال یه سر نخ تو زندگی و لباسای شریکشون می گردن! یکی از روتین ترین کارهای آنها اینه که همسرشون رو تعقیب کنن ببینن چی کار می کنه!

خواهشاً این مسائل را جدی بگیرین و حلّ کنین، نذارید مثل یک عفونت تمام زندگی شما رو نابود کنه!

با ما همراه باشید.

اگر دوست داشتین اینستاگرام و تلگرام ما را دنبال کنید. 

https://www.instagram.com/majid.ghandizadeh

#حال_خوب #روانشناس #مثبت_اندیشی #روانشناسی_مثبت_نگر #کلاس_روانشناسی #کارگاه_آموزشی #کارگاه_روانشناسی #مرکز_مشاوره #مرکز_روانشناسی #نکات_مثبت #مشاور_خانواده #مشاور_ازدواج #روانشناسی_خانواده #روانشناسی_ن #مشاوره_فردی #خوشبختی

خوابیدن والدین با فرزندان در یک اتاق!

درد را از رنج جدا کنید!!!

علاقه دختر به پسر

رو ,کنه ,روانشناسی ,خوام ,زندگی ,مثبت ,می خوام ,می کنن , این افراد ,آنها اینه ,اینه که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 4 کرمان طب گیاهی #فروشگاه مرکزی شفا