محل تبلیغات شما

سلام

خیلی ها می پرسن که حاج آقا چه جوری بگردیم و یار و دلدار زندگیمون رو پیدا کنیم؟

مادر من اصلاً تو این وادیا نیست من چه جوری دختر مورد پسندم رو انتخاب کنم؟

بهتر نیست اول عاشق یه نفر بشم بعدش ببینم برای ازدواج خوبه یا نه؟

بهتر نیست یه مدت با دختری که دیدمش دوست باشم بعد اگه به درد هم خوردیم با هم ازدواج کنیم؟ 

در مورد راه های عملی همسریابی بهتره به دو موضوع توجه کنیم، یکی دین هست و دیگری فرهنگ. با توجه به این دو عامل مهم می توانیم دو راه را پیشنهاد بدیم:

1- وساطت خانواده و وساطتت بستگان : این روش یکی از متداول ترین راه ها می باشد که در فرهنگ ملی و دینی ما جا افتاده می باشد.

2- وساطتت مراکز مشاوره : می توان با مراجعه به مراکز مشاوره ای که به منظور شناساندن دو فرد برای ازدواج تأسیس شده است مراجعه کرد. شما می توانید به مراکز مشاوره دانشگاه ها و اساتید متعهد مراجعه کنید تا آنها با شناخت از شما مورد های مناسب را به شما معرفی کنند.

3- گاهی ممکن است دو نفر همدیگر را دیده باشن و پسندیده باشن، این هم در موارد بسیاری اتفاق می افته اما حواستان باشه وقتی دلباخته بشین، بسیاری از ایرادات از چشمتون مخفی می مونه، پس حتماً اجازه بدین یک مشاور امین از بیرون به دو نفر شما نگاه کنه تا ببینه به هم می خورید یا خیر!

نکته مهم: این دو راه بالا پیشنهاداتی عمومی است اما اگه هیچ کدام از موارد بالا به شرایط شما سازگاری نداره، حتماً با مراجعه به یک مشاور متعهد شرایط فردی و اختصاصی خودتان را مطرح کنید تا راه حل های اختصاصی خودتون را دریافت کنید.

اگر دوست داشتین اینستاگرام و تلگرام ما را دنبال کنید. 

https://www.instagram.com/majid.ghandizadeh

خوابیدن والدین با فرزندان در یک اتاق!

درد را از رنج جدا کنید!!!

علاقه دختر به پسر

راه ,هم ,مراجعه ,نفر ,ازدواج ,مراکز ,مراکز مشاوره ,دو راه ,دو نفر ,می باشد ,به مراکز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حسابداری کاردانش استان البرز